Hydro Serwis maszyn budowlanych hydraulika siłowa regeneracja przewodów hydraulicznych Gdańsk | olej, hydrauliczny, L-HV, , 15

szukana fraza - specol (5)

 1. olej hydrauliczny L-HL 46

  Zastosowanie
  Olej hydrauliczny Specol L-HL 46 przeznaczony jest do stosowania w nisko i średnio obciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego urządzeń z napędem hydrostatycznym, pracujących przy umiarkowanej temperaturze i wilgotności otoczenia. Mogą mieć zastosowanie również w układach hydraulicznych, maszynach budowlanych i górniczych. Olej Specol L-HL 46 jest mieszalny i zamienny z olejami hydraulicznymi o podobnej klasie lepkości i jakości.

  Pojemność: 5L, 20L, 60L, 208L

   

   

   

   

  Cena - brak
 1. olej hydrauliczny L-HL 32

  Zastosowanie
  Olej hydrauliczny Specol L-HL 32 przeznaczony jest do stosowania w nisko i średnio obciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego urządzeń z napędem hydrostatycznym, pracujących przy umiarkowanej temperaturze i wilgotności otoczenia. Mogą mieć zastosowanie również w układach hydraulicznych, maszynach budowlanych i górniczych. Olej Specol L-HL 32 jest mieszalny i zamienny z olejami hydraulicznymi o podobnej klasie lepkości i jakości.
   

  Cena - zadzwoń
 1. olej hydrauliczny L-HV 46

  Zastosowanie

  Olej hydrauliczny Specol L-HV 46 stosuje się w wysoko obciążonych układach napędu, pracujących przy prędkościach ok. 2500 obr./min o ciśnieniu ok. 35 MPa oraz pompach łopatkowych (ciśnienie do 20 MPa), gdzie wymagany jest wysoki poziom własności przeciwzużyciowych oleju oraz w precyzyjnych układach sterowania hydraulicznego i systemach hydraulicznych, które wymagają małych zmian lepkości przy zmianach temperatury. Olej Specol L-HV 46 jest mieszalny i zamienny z olejami hydraulicznymi o podobnej klasie lepkości i jakości.

  Cena - zadzwoń
 1. olej hydrauliczny L-HV 32

  Zastosowanie
  Olej hydrauliczny Specol L-HV 32 stosuje się w wysoko obciążonych układach napędu, pracujących przy prędkościach ok. 2500 obr./min o ciśnieniu ok. 35 MPa oraz pompach łopatkowych (ciśnienie do 20 MPa), gdzie wymagany jest wysoki poziom własności przeciwzużyciowych oleju oraz w precyzyjnych układach sterowania hydraulicznego i systemach hydraulicznych, które wymagają małych zmian lepkości przy zmianach temperatury. Olej Specol L-HV 32 jest mieszalny i zamienny z olejami hydraulicznymi o podobnej klasie lepkości i jakości.

  Cena - zadzwoń
 1. olej hydrauliczny L-HV 15

  Zastosowanie
  Olej hydrauliczny Specol L-HV 15 stosuje się w wysoko obciążonych układach napędu, pracujących przy prędkościach ok. 2500 obr./min o ciśnieniu ok. 35 MPa oraz pompach łopatkowych (ciśnienie do 20 MPa), gdzie wymagany jest wysoki poziom własności przeciwzużyciowych oleju oraz w precyzyjnych układach sterowania hydraulicznego i systemach hydraulicznych, które wymagają małych zmian lepkości przy zmianach temperatury. Olej Specol L-HV 15 jest mieszalny i zamienny z olejami hydraulicznymi o podobnej klasie lepkości i jakości.

  Cena - zadzwoń

Dowóz towaru

Dostarczamy zamówiony towar
za pośrednictwem kuriera lub poczty.

3 dni robocze

Czas realizacji zamówienia.

9/18

Zamówienia można składać
telefonicznie w godzinach